ЕФЕКТИВНІСТЬ КОСМЕТИКИ ДЕРМАТОЛОГІЧНО ПІДТВЕРДЖЕНА

Чому з кожним роком все більше людей віддають перевагу саме німецькій косметиці? Зараз в Україні можна купити професійну косметику для обличчя будь-якого виробника, чи то Ізраїлю, Іспанії, Італії чи Кореї, але статистика вперто вказує на те, що люди купують косметику з Німеччини і це закономірно. Якість Зроблено у Німеччині це гарантія високої безпеки препаратів, ефективності та надійності. Вся косметика Biodroga (Баден-Баден, Німеччина), а також професійна космецевтика Biodroga MD проходить жорсткий дерматологічний контроль якості. Саме тому косметика Biodroga є гіпоалергенною і максимально безпечною для вашого здоров’я.

Вся косметика, що випускається Biodroga Institut, проходить медичний контроль. Вся косметика також тестується у престижній незалежній компанії Kosmeticanalyse.org, яка перевіряє всі склади на придатність, ефективність та безпеку у застосуванні. Косметика Biodroga отримує тільки найвищі бали – GUT та SEHR GUT (добре)і це гарантує вам повну безпеку.

Крім сторонніх організацій, які стежать за високою якістю німецької косметики Biodroga, в компанії існує багаторівнева система власного контролю. Відповідність строгому техпроцесу виготовлення косметики перевіряється лабораторно на всіх виробничих етапах. Дослідницька лабораторія та фабрика Biodroga оснащені найсучаснішим обладнанням, а персонал висококваліфікований.

Німецька косметика Biodroga  та космецевтика Biodroga MD виробляються за новими, сучасними технологіями, відповідають усім стандартам якості та не містять синтетичних та шкідливих для організму людини інгредієнтів. Професійна косметика Biodroga не тестується на тваринах.