Професійна косметика для косметологів

Постачальник косметики для косметологів Biodroga Україна запрошує до співпраці салони краси та косметологів..

Щоб отримати прайс-листи, каталоги, протоколи процедур вам слід перейти в прихований розділ для косметологів (потрібний пароль). Для реєстрації та отримання пароля вам слід звернутися до нас за телефоном 067-405-49-49 (WhatsApp, Telegram, Viber) або напишіть нам: office@biodroga.com.ua Вишліть документи, що підтверджують вас як фахівця бьюті індустрії.

Після підтвердження вас, як фахівця, ми надамо вам пароль доступу до розділу..

Технології краси в гармонії з природою шкіри

Ми впевнені, що Ви як і тисячі фахівців косметологів у 60-ти країнах світу та 7000 інститутах краси залишитеся задоволені якістю та найвищою ефективністю препаратів BIODROGA та BIODROGA MD.

З 1959 року наш бренд відбиває нашу філософію:
BIO = технології, натхненні самою природою
DROGA = ефективні інгредієнти натурального походження

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ У НОГУ З ЧАСОМ

Наш власний центр досліджень та розробок займається створенням продуктів, що відповідають найсучаснішим вимогам, та використовує нові ноу-хау. Вміле поєднання інноваційних біотехнологій та інгредієнтів з останніми досягненнями у галузі виробництва відкриває нові горизонти у сфері створення засобів для догляду за шкірою.

ПРОЗОРНІСТЬ І ЕФЕКТИВНІСТЬ

Для нас мають виняткову важливість результати об’єктивної оцінки нашої продукції. Тому наші інгредієнти та продукти проходять незалежне тестування на веб-порталі, який не спонсорується компанією-виробником. www.cosmeticanalysis.com

ЗНАЧНІ ДОСЯГНЕННЯ

Нашим успіхом у справі збереження Вашої краси ми зобов’язані високій якості продукції BIODROGA та BIODROGA MD. Усі косметичні препарати проходять перевірку у незалежних дерматологічних інститутах за методиками, що ґрунтуються на результатах глибоких наукових досліджень.

НІМЕЧЧИНА – НАША БАТЬКІВЩИНА, НАШІ КОРОНІ – ЦЕ БАДЕН-БАДЕН